Beaphar Šampon pro hlodavce 200ml

Jemný šampon, speciálně vyvinutý pro králíky, morčata, křečky a potkany. ...
Doporučená nabídka Habeo

Skladem • 1 varianta103 Kč100 % • 729 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta83 Kč97 % • 678 recenzíDalší informace
Info v obchodu69 Kč69 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 224 recenzíDalší informace

Jemný šampon, speciálně vyvinutý pro králíky, morčata, křečky a potkany. ...

Druh
šampony

• , zakoupeno v SpokojenéMorče.cz

Králíkovi neuškodil. Vyzkoušeli jsme ho zatím jen jednou, ale nezdálo se, že s jeho použitím to bylo lepší než pouze s vodou.

• , zakoupeno v SpokojenéMorče.cz

Dobrý šampón pro hlodavce, pokud se vám mazlíček někde více ušpiní a není schopný se očistit “sám”

dobrý na srst

Druh
šampony

Bea Shampoo - Jemný šampon, speciálně vyvinutý pro králíky, morčata, křečky a potkany. 200ml Šampon není určen pro činčily! - Speciálně vyvinutý šampon k častému použití, zvláště v letních měsících a spolu s běžnou hygienou králíkárny pomůže zabránit náletům much na králíky. Je hypoalergení, pH neutrální a udržuje čistou a krásně lesklou srst. Návod k použití: Namočte srst teplou vodou a vmasírujte šampón do srsti až vytvoří pěnu. Důkladně vypláchněte teplou vodou. Zabraňte kontaktu s očima a ušima. V případě potřeby postup opakujte. Nezapomeňte zvířátko řádně vysušit.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

dobrý na srst

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v SUPER ZOO

• je to super sampon teda dokud nebude myt mazlicek reakci

• Voní
    • Je účinný
    • Cenově dostupný
    • Špatné hrdlo - špatně se dávkuje

Králíček Bobek nám už začal pěkně smrdět, tak jsem trochu napustila vodu a Bobka tímto šamponem omyla. Po šamponu krásně voní, je hodně šetrný i k citlivějším částím - vatovým tamponkem s trochou šamponu jsem umyla i vnitřek ušisek, měl tam maz a lupy. Bobek i já jsme skopojení, určitě doporučuji.

• naprosto zbytecny produkt
    • kralicci se NEKOUPOU !!!

Tento sampon je naprosto zbytecny, jen mylně laka lidi koupat sve kralicky, pritom koupani je pro kralicky extremne stresova a nebezpecna zalezitost! A hlavne naprosto zbytecna.

Kralicci jako koristni zvirata davaji strach najevo tak, ze ztuhnou (hraji mrtveho), lide si pak mysli, ze se jim koupel libi, ale oni jsou ve stavu tzv. tonicke imobility a ve velkem stresu.

Jejich srst je velmi husta, pokud se namoci, pojme hodne vody a dlouho vysycha, kralicek muze velmi snadno prochladnout (i v letnich vedrech), dostat zapal plic, nemoci srsti, plisne, a ze stresu muze dojit i k umrti. Voda se nikdy nesmi dostat do usi! V prirode se kralicek take dobrovolne nikdy nekoupe.

Kralicek se umyje vzdy sam, pripadne staci vlhkym hadrikem otrit. Jediny duvod ke koupani je, pokud se kralicek umaze od neceho jedovateho nebo kvuli parazitum.

Prosim nekoupejte zbytecne sve kralicky.

Kralicci nikdy nesmrdi, pouze necisteny zachudek/klec je citit, cistete jej casteji nebo zmente podestylku, ale nekoupejte kralicka. Pokud je spinavy od mekkych bobku, reste jeho jidelnicek (kvalitni bezobilne granule a dostatek sena a bylinek, zadne smesky, zbytecne pamlsky, zrni, velke davky ovoce apod.)

• , zakoupeno v PetDiscont.cz

• Přijatelná cena
    • Mohl by lépe vonět

Koupila jsem ho svým hlodavým mazlíčkům a ani citlivý králíček neměl žádné alergické příznaky, vadí mi tam ale trochu jeho vůně (po peprmintu), ale po koupeli nijak zvlášť nešlo cítit a srst se mi taky nezdála jemnější, atd.

• , zakoupeno v Profizoo.cz

• , zakoupeno v PETS.CZ

Pěkný. Klidně bych ho požila i na svoje vlasy .. :D

• , zakoupeno v krmeni.cz

• šampon je výborný pro péči o srst zejména dlouhosrstých plemen hlodavců(morčat).

Doporučuji, jedná se o skvělý výrobek, který opravdu dlouho vydrží. Při používání stačí i malá kapka šamponu a vytváří bohatou a hustou pěnu. Srst zvířat je po něm jemná a příjemná na dotek. A co hlavně oceňuji u dlohousrstých plemen je, že se nezacuchává a snadno se udržuje.